ostatní

Na začátku měsíce dubna rozhodla Rada města Kolína s ohledem na nouzový stav a jeho předpokládaný vývoj  o zrušení připravovaného 57. ročníku Kmochova Kolína, který se měl uskutečnit o víkendu 12. – 14. června tohoto roku. Příznivci festivalu ale nepřijdou zkrátka. V letech 2018 a 2019  natáčela v Kolíně Televize Noe a mnohá vystoupení vysílala přímým přenosem, případně koncerty reprízovala ze svých archívních záznamů.

Pro letošek Televize Noe připravuje pro příznivce dechové hudby uvedení záznamu několika festivalových koncertů z posledních dvou let, některé již odvysílala v průběhu měsíce května, na některé se můžeme těšit právě o druhém červnovém víkendu. Časy vysílání jednotlivých koncertů jsou:

12.6. v 15:00 hod.    Kmochův Kolín 2018: společný koncert kolínských orchestrů a slavnostní zahájení
13.6. v 15:00 hod.    Kmochův Kolín 2019: průvod městem
14.6. v 15:00 hod.    Kmochův Kolín 2019: monstrkoncert blok B a FINÁLE

Změna programu vyhrazena. Sledujte program TV NOE, nebo webové a facebookové stránky města – časy vysílání budou v případě změny oznámeny.

Televizi Noe můžeme díky přechodu na DVB-T2 naladit i v našich domácnostech. Na webové adrese https://www.tvnoe.cz najdete její vysílání přes internet, televizní program, archív pořadů a  mnoho dalších informací.