null
VSTUPNÉ ZDARMA

Letošní ročník Kmochova Kolína je zdarma.

KDE SE KONÁ

Festival se odehrává v největší míře na Karlově náměstí, dále pak v chrámu sv. Bartoloměje v Brandlově ulici či v synagoze v ulici Na Hradbách.
Obě alternativní scény jsou od náměstí vzdálené do 100m.

DOPRAVA

přijedu vlakem
null

Pokud budete do Kolína cestovat, nejlepší volbou je přijet vlakem. Kolín je totiž uzel většiny dopravních vlakových cest.  Cesta od vlakové stanice Kolín – hlavní nádraží na Karlovo náměstí trvá pěšky do 15 minut pohodlné chůze, případně je možné využít MHD a vystoupit na zastávce Banka či Náměstí Republiky.

přijedu autem
null

Pořadatel nemá vyhrazené prostory pro parkování, parkování v centru města během konání festivalu není možné. Doporučujeme využít individuální parkování v širším centru města.

V souvislosti s festivalem dojde v centru města Kolína k omezení dopravy. Nejdůležitější změny: úprava dopravního značení na Karlově náměstí a přilehlých ulicích – včetně zákazu parkování.

sobotu odpoledne od 13:45–15:45 bude z důvodu konání průvodu uzavřen průjezd městem od Vodního světa do centra (včetně křižovatky s ulicí Jaselská). Autobusové zastávky na uzavřeném úseku nebudou v provozu. Objízdná trasa povede ulicemi Polepská, Táboritská, Žižkova, U Nemocnice a Benešova. Sledujte aktuální dopravní značení. Více informací na www.mukolin.cz

INFO

null

Bezbariérový přístup

Celý areál festivalu je bezbariérový. Pro invalidy je vyhrazena speciální toaleta.
null

Bezpečnostní služba

Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků a ke střežení areálu festivalu. Pracovníci bezpečnostní služby budou jednotně oblečeni a označeni nápisem SECURITY. Při jakémkoli problému s ochrankou upozorněte pořadatele. Pro příjemný a bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby v rámci jejich kompetencí. O bezpečnost se dále bude starat Městská policie Kolín.
null

Hygiena

Veřejné WC se nachází na rohu ulic Zámecká a Kovářská.

Mobilní WC jsou umístěna na parkovišti v ulici Pražská (roh ulic Pražská a Kovářská).

null

První pomoc

Festival má k dispozici stan první pomoci se zdravotním personálem. Stan je umístěn vedle hlavního podia vpravo u radnice. Informace o umístění vám též podají označení členové pořadatelské služby. V případě úrazu mimo dosah festivalové zdravotnické volejte číslo záchranné služby 155.
null

Občerstvení

Na festivalu je na základě pečlivého výběru dodavatelů zajištěn dostatečný počet barů, pivních stanů, jídelen a stánků s kompletním sortimentem teplých i studených jídel a alko a nealko nápojů. Rozmístěny jsou v několika sekcích po celé ploše náměstí.