ostatní

Největší hudební svátek našeho města už opět klepe na dveře. Tradice Kmochova Kolína je cenným dědictvím a výkladní skříní Kolína.

„Kultura i hudba nás spojují, kultivují, vzdělávají a přinášejí nám příjemné pocity a zážitky. Važme si naší tradice a pečujme o ni. Věřím, že letošní festival pro nás bude krásným a obohacujícím zážitkem ve společnosti přátel a rodiny. Jako vždy se můžete těšit na kvalitní české a moravské velké dechové orchestry, malé dechovky, velkolepý nedělní monstrkoncert a zajímavá zahraniční tělesa. Občas bude program prostřídán hudbou jiného žánru, kde nebudou chybět ani atraktivní sólisté. Těším se na příjemná setkání s Vámi v průběhu festivalu a přeji nám všem pěkné počasí a vydařený Kmochův Kolín 2024,“ zve na festival Michael Kašpar, starosta města.

 

Všechny programové body tvoří pestrou mozaiku programu letošního festivalu, který naleznete na webových stránkách Kmochova Kolína nebo na sociálních sítích

 

Připravili jsme pro vás i festivalového průvodce, který je ke stažení také na webových stránkách Kmochova Kolína, nebo zde.

 

Tištěnou verzi programu i festivalové brožury si můžete vyzvednout v Městském informačním centru v ul. Na Hradbách, v Turistickém informačním centru nebo na podatelně Městského úřadu v Kolíně na Karlově náměstí.

 

Těšíme se na vás 7. – 9. června 2024, přijďte, nebo přijeďte se na Kmochův Kolín podívat!

 

www.kmochuvkolin.cz