■ – modré pódium    – bílé pódium

Čt So Ne   PDF

Čtvrtek 8. 6. 2017

PRŮVOD MĚSTEM

VÍT RAKUŠAN

16.00–18.00

Prohlídka města s výkladem

Procházka po historických památkách města Kolína s výkladem starosty. Sraz v 16.00 h před radnicí, zakončení průvodu na nádvoří zámku.

KMOCHŮV OSTROV

17.00–20.00

Otevřená ulice otevírá Kmochův Kolín

Otevřená ulice letos na nádvoří zámku. Dobré jídlo a pití, zábava pro děti, setkání, zážitky – František Kmoch by měl radost.

kmochuvkolin-01

Pátek 9. 6. 2017

CEROP KOLÍN

MODERUJE PAVEL KÁRNÍK

14.30–16.00

Pasování panošů

Pasování předškoláků na panoše Družiny kolínských draků, provede skupina historického šermu Páni z Kolína. Hraje Tetovanka.

KARLOVO NÁMĚSTÍ

MODERUJE VASIL FRIDRICH

15.30–16.15

Dechový orchestr ZUŠ F. Kmocha Kolín

16.20–17.05

Velký dechový orchestr Kolín – Dolní Chvatliny

17.05–17.10

Slavnostní zahájení festivalu

17.10–18.00

Leškovanka

18.05–18.55

Big Band Makarska (Chorvatsko)

19.00–19.45

Harmonie 1872 Kolín

19.50–20.55

Kolínský Big Band + host David Kraus

21.05–23.40

Hradišťan a Jiří Pavlica & Spirituál kvintet – společný koncert

23.50–00.50

Mňága a Žďorp

Sobota 10. 6. 2017

KUTNÁ HORA - PALACKÉHO NÁMĚSTÍ

09.30–10.15

Blasorchester der Lessingstadt Kamenz (Německo)

10.20–11.05

Musikgesellschaft Hatlerdorf Dornbirn (Rakousko)

KARLOVO NÁMĚSTÍ

MODERUJÍ VASIL FRIDRICH (09.30 – 15.30),

HONZA NAVRÁTIL (15.30 – 01.30)

09.30–10.15

Dechový orchestr mladých ZUŠ Chotěboř

10.20–11.05

Dechový orchestr ZUŠ Chlumec nad Cidlinou

11.10–11.55

Dechový orchestr ZUŠ Němčice nad Hanou

12.00–12.45

Dechový orchestr ZUŠ J. N. Filcíka Chrast

12.50–13.30

Blasorchester der Lessingstadt Kamenz (Německo)

13.35–14.10

The Rebel Pipers – Pipes and Drums skotský dudácký band

14.20–15.20

Moderovaný příchod průvodu na Karlovo náměstí

15.20–15.30

Slavnostní přivítání účastníků festivalu

15.30–16.15

Dechový orchestr ZUŠ Vl. Ambrose Prostějov

16.20–17.05

Dechový orchestr ZUŠ Klatovy

17.10–17.55

Dechový orchestr mladých ZUŠ Krnov

18.00–18.45

Dechový orchestr Haná Uničov

18.50–19.50

Městská hudba F. Kmocha Kolín

19.55–21.15

Drietomanka, část I. (Slovensko)

21.30–22.30

Jana Kirschner

22.35–23.05

Drietomanka, část II. (Slovensko)

23.15–00.15

Laura a její tygři

00.30–01.30

Pekař

DOMOV PRO SENIORY KOLÍN

10.30–11.15

Harmonie 1872 Kolín

KOLÍNSKÝ CENTRÁLNÍ HŘBITOV

13.00

Pietní akt

Odjezd autobusů pro veřejnost ve 12.40 h z autobusové zastávky na Karlově náměstí.

VODNÍ SVĚT KOLÍN

14.00

Velký průvod městem
s účastí všech účinkujících a hostů.

SYNAGOGA

MODERUJE VIKTORIE DRDOVÁ

17.00–17.20

Václav Nedbal & Jana Svobodová
muzikálové melodie

17.30–17.50

Blok ZUŠ Fr. Kmocha Kolín

18.00–18.30

Pavel J. Ryba a hosté

18.40–19.40

Hana Robinson

20.00–21.30

Květovaný kůň

ZÁMECKÁ

17.30–19.30

Leškovanka

CHRÁM SV. BARTOLOMĚJE

SOBOTNÍ NOCTURNO

20.00–21.20

Dechový orchestr ZUŠ Přelouč

Neděle 11. 6. 2017

KARLOVO NÁMĚSTÍ

MODERUJE VÁCLAV BALÍK (11.15-13.05),

VASIL FRIDRICH (14.00-17.00)

08.00–11.15

Veřejná zkouška monstrkoncertu

11.15–11.45

Show mažoretek – část I.

11.50–12.30

Musikgesellschaft Hatlerdorf Dornbirn (Rakousko)

12.30–13.05

Show mažoretek – část II.

13.10–13.50

Mogyorósbányai Fúvószenekar (Maďarsko)

Monstrkoncert s hostem Radkou Fišarovou

14.00–14.40

Blok A

DO Haná Uničov, DO mladých ZUŠ Krnov, DO ZUŠ Vl. Ambrose Prostějov, DO Němčice nad Hanou

14.55–15.35

Blok B

MhFK Kolín, DO ZUŠ J. N. Filcíka Chrast, DO ZUŠ Chotěboř, DO ZUŠ Chlumec nad Cidlinou, DO ZUŠ Klatovy

15.40–15.55

Finále s Františkem Kmochem

16.00–17.00

Naďa Urbánková

Doprovodné akce

V PRŮBĚHU FESTIVALU

Synagoga – OM Chanting, meditační zpívání pro všechny

pá 09. 6. 19.00-21.00 h

6. mezinárodní festival běhu / www.kolinska14.cz / so 10. 6.

Kmochova padesátka / TJ Sokol Kolín

www.vsestrannost.sokolkolin.cz / so 10. 6.

Věž Práchovna / so 10.6. 10.00-14.00 h

Výstava kaktusů / DDM Kolín Zámecká / pá-ne.

Rozhledna vodárna Kolín  / út-ne 9.00-18.00 h

Galerie města Kolína – Adam Kašpar / obrazy.

út-pá  10.00-13.00 h, 14.00-17.00 h, so 14.00-17.00 h

Synagoga, stálá expozice „Žili tu s námi“

po-pá 8.30-17.00 h, so-ne 9.00-16.00 h

Reg. muzeum v Kolíně Červinkovský dům,

výstava Jiří Balcar – filmové plakáty malbou a koláží

út-pá 9.00-17.00 h, so-ne 10.00-17.00 h

náměstí (49)